İstiklal Mh Sanayi Sitesi 12-14 . Sokak. No : 11-13 Biga / Çanakkale

Biga’da Konuta Yatırım Yapılmalı Mı?

Biga’da Konuta Yatırım Yapılmalı Mı?

Biga’da Konuta Yatırım Yapılmalı Mı?

Marmara’nın incisi konumunda bulunan Çanakkale Biga,Türkiye’nin her yerinden yatırımcıları konut alımlarında çekmeye devam ediyor. Bulunduğu coğrafi konumu sayesinde ulaşım derdi olmaması konut alımlarında önemli faktör oynamaktadır. Açıklanan son verilere göre konut yatırımcısının 5 yılda %75 kazandığı görülmektedir.Doğru lokasyonlarda inşa edilen projeler alıcısına her zaman kazandıracağını kaydediyor.

Önemli bir yatırım aracı olan konutlar,kısa zamanda paranızı sağlam bir şekilde değerlendirmenize ve daha az sürprizlere açık ve konut bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çanakkale Biga’da Zingat’ın verilerine göre knout fiyatları son 1 ayda %1,19 artış göstermiştir.Ortalama konut metrekare fiyatları 1830 TL olurken,vermiş olduğunuz paranızın geri dönüş süresi 21 yıl olarak hesaplanmaktadır.

100 metrekare daire için minimum fiyat 137.273 TL olurken maksimum fiyat ise 228.789 TL olmaktadır.

Çevik Yapı İnşaat olarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslim projeler üretmektedir.İstediğiniz lokasyonda müşteri memnuniyetinin göz ardı edilmediği temelden çatıya yapılar inşa ediyoruz.İletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz…